» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM4 LSZH SC-SC

Hits: 8
Pagina 1 van 1
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 1.0m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 12,45
artikelnummer:SG42SS010
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 2.0m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 13,77
artikelnummer:SG42SS020
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 3.0m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 15,10
artikelnummer:SG42SS030
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 5.0m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 17,75
artikelnummer:SG42SS050
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 10m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 24,37
artikelnummer:SG42SS100
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M10
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 15m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 30,99
artikelnummer:SG42SS150
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M15
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 20m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 37,61
artikelnummer:SG42SS200
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M20
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord MultiMode Duplex SC-SC 25m OM4 Aqua d3mm Enhancedbruto prijs: € 44,23
artikelnummer:SG42SS250
fabr. info:AFL Hyperscale P4AT2LCEDD-0000-M25
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina