» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM3 LSZH SC-SC » SG32SS010
patchcord MultiMode Duplex SC-SC 1.0m OM3 Aqua d3mm Enhanced
?
(afbeelding kan afwijken)

IMAGES/LOGO/AFL Hyperscale.jpg



MAAS Catalogus:
Duplex OM3 LSZH SC-SC
ALGEMENE INFORMATIE
artikelnummer:SG32SS010
fabr. infoAFL Hyperscale P3AT2LCEDD-0000-M1
EAN code
PRIJS / VOORRAAD INFORMATIE
bruto prijs€ 11,97 (excl. BTW)
kortinggroep4328
min. afname1 stuk(s)
stapgrootte1 stuk(s)
PRODUCTSPECIFICATIES
Gewicht 44,500 kg / stuk(s)