» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM3 LSZH SC-SC » SG32SS030
patchcord MultiMode Duplex SC-SC 3.0m OM3 Aqua d3mm Enhanced
?
(picture may differ)

IMAGES/LOGO/AFL Hyperscale.jpg



MAAS Catalogue:
Duplex OM3 LSZH SC-SC
GENERAL INFORMATION
ProductNbr:SG32SS030
Manuf. InfoAFL Hyperscale P3AT2LCEDD-0000-M3
EAN Code
PRICE & STOCK DATA
Gross Price€ 13,69 (excl. VAT)
Discount Group4328
Min. Purchase1 stuk(s)
Step size1 stuk(s)
PRODUCT SPECIFICATIONS
Weight 0,071 kg / stuk(s)